Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem
Vyhledejte si zájezd
DestinaceDatum odjezdu
Cena doZpůsob dopravy
Místo odletu/odjezduDélka pobytu
StravováníKategorie ubytování
Klíčové slovo

Kusadasi

Kusadasi je letovisko táhnoucí se v délce několika kilometrů podél pobřeží lemovaného písečnými i kamenitými plážemi. Město samotné se rozkládá v blízkosti antického města Efesos a města Selcuku. Město Kusadasi, jehož jméno v překladu znamená "Ptačí ostrov" je poměrně rušné a naleznete zde spoustu zábavních podniků. Malá pevnost na ostrově (nyní domov různých kaváren) je vlastně nejjižněji položenou citadelou ze všech podobných pevností stojících na egejském pobřeží. Ve vzdálenosti pouhých 20 km jihozápadně od Kusadasi leží řecký ostrov Samos a plavba mezi nimi trvá zhruba jednu a čtvrt hodiny.Doba letu:
3 h 0 min

Časový rozdíl:
+1 h


Kusadasi je velice významným střediskem turistického ruchu. Je ideálním východiskem k plavbám po Egejském moři a výletům k nedalekým pozůstatkům antického města Efesos. Dnes přístavní město Kusadasi osidluje zhruba 50 000 obyvatel. Co se týká nočního vyžití, je v centru města spousta elegantních barů. V oblasti Kale, kde najdete i známý Jazz Bar; je velké množství obchodů s nejrůznějším sortimentem, mnoho klasických podniků, kde se lidé baví karaoke a hudbou techno, house či klasické disko a různé irské a londýnské hospody. Kusadasi není ani nijak drahé a nenalezneme zde ani příliš pětihvězdičkových hotelů, ale pokud máte rádi noční život a nevadí vám menší pláže, zcela jistě Vám toto letovisko můžeme doporučit.


Zajímavosti a památky
Jižně od Kusadasi najdete jedny z nejlepších a nejpopulárnějších pláží egejského pobřeží. Vyzkoušejte Ladies Beach nebo Tusan Beach, obě poskytují mnoho vodního a plážového sportovního vyžití.


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích